דין דיאגנוסטיקה - חטיבת הסוכרת - מד סוכר

שירות לקוחות
04-6175390

אתר לצוותים הרפואיים
https://hcp.accu-chek.com/

מד סוכר

נכתב ע"י: עופר סגלי | חמישי, 25 ספטמבר 2014
עודכן לאחרונה: רביעי, 01 יולי 2020

מד סוכר, או בשמו הלועזי – "גלוקומטר", מאפשר לחולי סוכרת לבדוק את רמת הגלוקוז באופן עצמאי ולאזנו לאורך כל שעות היממה. הבדיקות היומיות קריטיות במיוחד עבור חולי סוכרת מסוג 1 (סוכרת נעורים) וחולי סוכרת מסוג 2 (סוכרת מבוגרים). סוכרתיים אלו, משתמשים במד הסוכר בכדי למנוע היפוגליקמיה (צניחה ברמת הסוכר בדם). מצב שכזה עלול להוביל לסחרחורות, הזעה, דופק מהיר, טשטוש ראייה בחילות ועוד. כמובן שאיש לא רוצה להגיע למצב שכזה, ולשמחתנו, מאפשרת הטכנולוגיה המתקדמת לכל סוכרתי להשתמש במד סוכר, לבצע בדיקה פשוטה ולקבל תוצאה תוך שניות. במידה והמדידה מראה כי רמת הסוכר חורגת מהרמה התקינה, ניתן להזריק אינסולין ולאזן את רמתו.

איך בודקים את רמת הסוכר באופן עצמאי ?

בדיקת רמת הסוכר בדם הינה פשוטה ביותר ובאמצעות מד סוכר איכותי ומתקדם ניתן לבצעה במהירות ולהפחית את הפגיעה בסדר היום ובאורח החיים באופן משמעותי. להלן הסבר קצר על תהליך הבדיקה :
*לפני בדיקה באמצעות מד סוכר ביתי יש לשטוף את הידיים.
*לאחר מכן יש להחליף את המחט במחט חדשה ולדקור את כף היד. (במרבית המקרים אין הדקירה כואבת משום שהיא קטנה ביותר).
*בשלב הבא יש להכניס את מקלון אל מקומו הייעודי ולחכות לצפצוף אשר מתריע כי כמות הדם מספיקה לבדיקה.
* לאחר מספר שניות יתקבלו התוצאות. מומלץ לרכוש גלוקומטר איכותי אשר זוכר את התוצאות. נוסף על כך, כדאי לבצע מעקב באמצעות רישום ביומן או בעזרת טבלת אקסל במחשב.

לבחור במד סוכר אמין ומדויק

באמצעות מד סוכר איכותי ומתקדם, השגחה וטיפול יומיומי, יהיה ניתן למנוע נזקים עתידיים כגון - התקף לב, פגיעה בעיניים, נוירופתיה היקפית ( ההפרעה הינה תוצאה של פגיעה בכלי דם קטנים ועלולה להוביל להפרעה בתחושה ולכאבים בכפות הרגליים) ועוד.

כיום, ניתן לרכוש מגוון סוגים של מדי סוכר וחשוב לבחור את המכשיר בקפידה ולוודא כי הוא איכותי, מדויק ונוח לשימוש. אנו בחברת דין דיאגנוסטיקה מציעים ללקוחותינו 2 מדי סוכר איכותיים וחכמים :
מד סוכר - Accu-Chek Performa Nano ומד סוכר - Accu-Chek Performa. ה- Accu-Chek Performa Nano הינו מד סוכר קל, קטן ,חדיש וחכם אשר לוקח טיפת דם זעירה, כולל מסך LED עם תאורה אחורית, התראות תזכורות, ממוצעים, דוקרן ייחודי למזעור כאבים ומבצע בקרות איכות לטמפרטורה, למקלון וללחות נוסף על כך, ניתן לבחור בין מגוון כיסויי סיליקון צבעוניים.

ה- Accu-Chek Performa הינו מדויק במיוחד, מבצע בדיקה במהירות, לוקח טיפת דם זעירה ויש לו מסך גדול ונוח. נוסף על כך, מספק מד הסוכר תזכורות, ממוצעים של בדיקות לפני ואחרי ארוחה, כולל דוקרן ייחודי אשר מפחית כאבים ומספק בקרת טמפרטורה, בקרת לחות ובקרת איכות למקלון.

שימוש במד הסוכר יאפשר לכם להרגיש טוב היום ובעתיד. שמרו על עצמכם.

שתף את הכתבה!
הכתבה עזרה לך? השפיע עליך? דרג אותה!
(9 הצבעות)
18070 צפיות

הכתבות המעניינות ביותר

השתתף בדיון!

רוצה להישאר מעודכן? לקבל למייל את הכתבות הכי מעניינות? הירשם עכשיו לרשימת התפוצה שלנו! Invalid Input Invalid Input Invalid Input