דין דיאגנוסטיקה - חטיבת הסוכרת - אבחון חדש

שירות לקוחות
04-6175390

אתר לצוותים הרפואיים
https://hcp.accu-chek.com/

הדרך לאיזון מתחילה כאן!

אבחון חדש

אבחון חדש

רגע האבחון יבוא לרוב כהלם, שאלות רבות יצוצו, מדוע דווקא אני? האם חיי השתנו? איך אני אתנהל מעכשיו?

הלם. כעס. הפנמה. לכל אחד מאיתנו תגובה שונה בעת אבחון הסוכרת. האחד ירגיש שעולמו התהפך, האחר ישאל מדוע דווקא אני? צריך להודות, המשפט "יש לך סוכרת" הוא לא משפט קל לשמיעה אבל, למידה והבנת הגוף יחד עם איזון רמות הסוכר יכול להפוך את הסוכרת למשנית. אז מה ניתן לעשות כדי להחזיר את השליטה?

הרימו ראש. זה טבעי להרגיש מיואשים, אך צריך להסתכל על זה כמכשול קטן בחיים וחצייה שלו תהפוך אתכם למומחים כידיכם על העליונה.

Doctor11 500x189 R

למדו ללמוד. קרוב ל600,000 סוכרתיים חיים בישראל, כ50,000 מהם עם סוכרת סוג 1. המידע הקיים כמו הקהילות הרבות שנמצאות יחד עם הרצון לעזור יסייעו לכם רבות בטיפול ואיזון הסוכרת. פורטל המידע לסוכרתי שלנו מכיל כתבות רבות שמתעדכנות בתכיפות כמו גם חדשות מהעולם ומחקרים.

אל תתביישו לשתף. תקשורת עם המשפחה והחברים עשוייה לעזור מאוד להתגבר על המכשולים בדרך. מתכנון החופשה השנתית, הנסיעה לדרום אמריקה או ארוחת החג. הסביבה הקרובה אליכם תשמח לסייע ובד בבד ללמוד על אופי המחלה.

קחו הפסקה. כן מותר לכם. לפעמים דברים יקרו לא בדרך שתכננתם. אלו עובדות החיים. אל תנסו לדבוק לשלמות עם הסוכרת לרוב אין בכך צורך. כוונו לכם מטרה ריאלית עבורכם והפנימו שיכולות להיות משוכות קשות בדרך.

אל תפסיקו לחיות. אכלו בתבונה ולא בהגזמה. האמינו, עוד לא אכלתם את העוגייה האחרונה. איזון היא המילה שצריכה ללוות אתכם ולא הכחשה. סוכרת היא סיבה להתחיל בפעילות גופנית וליהנות מפעילויות בחוץ ולא הפוך. זכרו – רבים האנשים בעולם החיים עם סוכרת, ביניהם מפורסמים רבים וספורטאים שהתחרו באולימפיאדות.

 

 

לכתבה הבאה בסדרה >