דין דיאגנוסטיקה - חטיבת הסוכרת - לוקחים אחריות

שירות לקוחות
04-6175390

אתר לצוותים הרפואיים
https://hcp.accu-chek.com/

הדרך לאיזון מתחילה כאן!

לוקחים אחריות

לאחר גילוי הסוכרת יש מידע רב לעכל ולפעמים הוא רב מדי. כי להקל אפילו במעט ולהכניס היגיון מאחורי הדברים, מספר דברים איך לקחת את המידע להכניסו לתוך חיי היו-יום מבלי שהם יפריעו לשגרה.

השארו חיוביים

להיות אופטימים. יש בינינו שלא יסתדרו עם צמד המילים האלו, אבל בסוכרת צמד מילים זה חייב להיות חלק מהדרך. כמובן שלהיות מאושר לא יביא לפתרון מהיר כאן ועכשיו אבל לאורך זמן, אתם עוד תופתעו. במיוחד כלפי הסביבה, אם תהיו חיוביים הסביבה תחוש בכך ויהיה לכם קל יותר להסביר ואף להעלות מודעות ולהוכיח להם שהכול אפשרי עם הסוכרת.

אדם שלילי רואה:  אדם חיובי רואה:
 חוקים לגבי האוכל  הזדמנות לנסות מאכלים חדשים
 ביקורים רבים אצל הרופא  אתגר ללמוד דברים חדשים וכיצד לנהל טוב יותר את הסוכרת
 תרופות ואינסולין  הזדמנות לנסות מוצרים טכנולוגים חדשים
משטר ספורט היכרות עם אנשים חדשים

 

הפכו למומחים בסוכרת

מתכונים חדשים, טיפים לאימון גופני, מחקרים חדשים מתפרסמים מדי יום. השתדלו לעקוב ולהישאר עם יד על הדופק בהתקדמויות בעולם. למדו על המגמות ברמות הסוכר, השתמשו בתוכנות הם יכולות לסייע לכם רבות בעזרתן תוכלו ללמוד על מגמות ולזהות בעיות בטיפול או דברים שכדאי לשמר.

היו מאורגנים

יש לעקוב אחרי כל כך הרבה דברים. רופאים, רמות סוכר, מינון תרופתי, אימון גופני, אוכל ועוד. הדרך הטובה ביותר היא להיות מסודרים. ארגנו קלסר מיוחד או אפילו תיקייה במחשב ששם ימצאו כל החומרים.

זכרו מי האחראי

סוכרת לא אחראית על החיים שלכם – אתם אחראים. לכם יש את הכוח לשנות את זמני הארוחות, לא משנה עם מי אתם אוכלים או איפה. אתם מחליטים אם לעקוב אחרי המלצות הצוות הרפואי. אתם גם תחליטו אם הסוכרת תניף אתכם כלפי מעלה או פשוט תרסק אתכם למטה. אלו החיים שלכם ואתם אחראים להפוך אותם לדרך שלכם.

 

לכתבה הבאה בסדרה >