דין דיאגנוסטיקה - חטיבת הסוכרת - איך מטיילים עם סוכרת?

שירות לקוחות
04-6175390

אתר לצוותים הרפואיים
https://hcp.accu-chek.com/

איך מטיילים עם סוכרת?

נכתב ע"י: System | שלישי, 27 מאי 2014
עודכן לאחרונה: ראשון, 05 יולי 2015

מטיילים עם הסוכרת - המדריך המלא לסוכרתי

להיות פעיל, לטייל, לשכב על ערסל בצמוד לאגם – זוהי תמצית החיים. כאשר אתה בתנועה, בין אם בנסיעת עסקים, חופשה משפחתית, או פשוט לקחת הפסקה קצרה מהשגרה העמוסה. ישנם מספר דברים שעליך לעשות שתהיה בטוח שאתה מאורגן במאת האחוזים.

הכנות מלפני

שאלות רבות צריכות להילקח בחשבון כאשר מתכננים טיול:
• מה צריך להיות בתיק העזרה ראשונה?
• האם אני יכול לקחת את האינסולין והסטיקים יחד איתי במטוס?
• האם מעבר בין אזורי זמן משפיע על רמות הסוכר שלי?
• מה אני צריך לחשוב לפני שאני אוכל בשווקים במזרח?

סדרת המאמרים תוכננה לענות לכל שאלה שעשויה לצוץ, כדי להבטיח שתהיו מוכנים לקראת הנסיעה, כמו כן בתגובות למטה תוכלו לשתף מהנסיון שלכם

insupack


חשוב לארוז ערכת גלוקגון!

להיות מוכנים לכל דבר

המפתח הוא תכנון מקדים של הנסיעה. זה יסייע לך רבות במניעה מבעיות הקשורות בסוכרת במהלך הנסיעה. בנוסף חשוב לזכור כי בדיקת סוכר באופן תכוף ומסודר תסייע לך לנהל ולאזן את רמות הסוכר ולהיות מודע בצורה טובה יותר על מצבך – במיוחד בעת נסיעה.
לרוב, כאשר תהיה במצבים שהם מחוץ לשגרה, בין אם זה טרק בהרים או רפטינג בנהרות וגם אפילו הליכה ברגל בעיר אירופאית, מומלץ לבדוק מספר רב יותר של פעמים את רמות הסוכר במד הסוכר שלך. השעון הפנימי שלך קצת יוצא מסנכרון בזמן הנסיעה או החופשה ותנודתיות הסוכר תופיע בעיקר בגלל סוג המזון השונה או מהסיבה הפשוטה שאתה מבצע פעילות גופנית רבה יותר.
לכן, מומלץ להכין לא רק ערכת עזרה ראשונה רגילה, אלא ערכה מיוחדת לסוכרת. כדי שתוכל להמשיך לבדוק סוכר ולהזריק אינסולין ללא הפרעה.

מידע חשוב על האינסולין

לפני נסיעה לחו"ל בקש לדעת מהרופא שלך כיצד נקרא האינסולין שלך בחו"ל, זאת מכיוון שלפעמים מוצרים דומים נמכרים בשמות שונים. מומלץ אפילו להצטייד בכמות מספקת מהארץ. זכור שהטמפ' עשויה לשנות את הספיגה בגוף ועל כן מומלץ לנטר את רמות הסוכר יותר ממה שהיית רגיל אליו. אנא התייעץ עם הצוות הרפואי שלך.
קח איתך נרתיק קירור יעודי כדי לשמור על האינסולין כדוגמת הפריאו, אין לחשוף את האינסולין לשמש ישירה או לטמפ' של מעל 37 מעלות. כמו גם הקפאה אינה מומלצת. מכאן, אל תאחסן את האינסולין בתא המטען של המטוס או בתא הכפפות במכונית. במידה ואתה רואה שינוי בצבע האינסולין או חלקיקים אין להשתמש בו.

מסמכים לנסיעה

לפעמים עשויים לצוץ שאלות בשדה התעופה, מהי העט הזאת? מדוע יש לך מחטים וכד'. מומלץ להצטייד מראש במכתב רפואי המתאר את הסוכרת שלך והסיבה לציוד הנלווה. בנוסף, אם יש לך משאבת האינסולין מומלץ להצטייד במכתב מהרופא על היותך משתמש במשאבת אינסולין. מומלץ להצטייד בכרטיס זיהוי לסוכרת, אחד מיתרונותיו שהוא שנכתב בו מה יש לעשות בעת צרה ובכך לסייע לך בקבלת טיפול רפואי מהיר.
ישנם חוקים מסוימים התקפים לטיסה לארה"ב ובתוכה. התייעץ עם חברת התעופה בה אתה טס.

שתף את הכתבה!
הכתבה עזרה לך? השפיע עליך? דרג אותה!
(4 הצבעות)
15904 צפיות

הכתבות המעניינות ביותר

השתתף בדיון!

רוצה להישאר מעודכן? לקבל למייל את הכתבות הכי מעניינות? הירשם עכשיו לרשימת התפוצה שלנו! Invalid Input Invalid Input Invalid Input